odznak vsestrannosti 2018Dne 20. 3. 2023 se naše škola zúčastnila okresního kola OVOV. Bylo přihlášeno rekordní množství závodníků ze třinácti  škol. I v tak obrovské konkurenci někteří žáci dosáhli medailového místa. Kája Žáková – 1. místo, Liduška Procházková – 3. místo a Michal Simon 3. místo. Michal a Kája postupují do krajského kola ve Slaném. Děkujeme všem za výbornou reprezentaci školy, fotografie najdete ZDE.

Dne 20.3. 2023 se naše škola zúčastnila okresního kola OVOV. Bylo přihlášeno rekordní množství závodníků ze třinácti  škol.  I v tak obrovské konkurenci někteří žáci dosáhli medailového místa. Kája Žáková – 1. místo, Liduška Procházková – 3. místo a Michal Simon 3. místo. Michal a Kája postupují do krajského kola ve Slaném. Děkujeme všem za výbornou reprezentaci školy.