vylet cb 2023Dne 22. 6. 2023 se společně 6. - 8. ročník vydal na školní výlet do Českých Budějovic. Cesta tam i zpět probíhala vlakem (nástup v Milevsku). Část cesty jsme dojeli autobusem díky výluce na trati. Ten den bylo rekordní počasí, proto po Budějovicích jezdily kropicí vozy. První aktivitou byla úniková hra Da Vinciho dílna, které se žáci účastnili rozděleni do skupinek, a byli z ní nadšeni. Zbylé skupiny vždy měly rozchod v IGY centru. Další aktivitou byla prohlídka centra (náměstí, Černá věž, kašna, atd.). Aktivitou, na kterou se žáci velmi těšili, byla Laser Aréna, která sídlí přímo na náměstí. Žáci byli rozděleni na dvě skupiny, které se v aréně rozdělily ještě na dva týmy, a tato intenzivní zábava je zcela pohltila. Poslední zastávkou před cestou domů bylo nákupní středisko Mercury u nádraží. Výlet se vydařil a odnášíme si z něj spoustu pěkných vzpomínek.