vylet 1.stupen 2023Fort Hary je westernová pevnost v malebném prostředí Jižních Čech v obci Jarotice nedaleko Mirotic, které jsou rodištěm Mikoláše Alše. Je to skanzen lovců kožešin.
INDIÁNSKÉ MUZEUM s replikami předmětů denní potřeby původních obyvatel Severní Ameriky
SRUB LOVCŮ KOŽEŠIN s dobovým vybavením (pasti, kožešiny)
TAVERNA A SALOON -  zde jsme zakoupili  občerstvení
DOBOVÁ KOVÁRNA - kovářské práce
INDIÁNSKÁ TEE PEE - stylově malovaná
A další westernové sruby malebného městečka.
Děti si pod odborným vedením zkusily různé aktivity.
 - střelba z luku, střelba z pušky a koltu, hod lasem, nožem, tomahawkem a oštěpem, práskání honáckým bičem
INDIÁNSKÝ A TRAPERSKÝ OBCHŮDEK - indiánské suvenýry, upomínkové předměty na závěr pohltily všechny žáky. Každý si vezl nejeden velký suvenýr. Nadšení bylo velké.

Fort Hary je westernová pevnost v malebném prostředí Jižních Čech v obci Jarotice nedaleko Mirotic, které jsou rodištěm Mikoláše Alše. Je to skanzen lovců kožešin.

INDIÁNSKÉ MUZEUM s replikami předmětů denní potřeby původních obyvatel Severní Ameriky
SRUB LOVCŮ KOŽEŠIN s dobovým vybavením (pasti, kožešiny)
TAVERNA A SALOON -  zde jsme zakoupili  občerstvení
DOBOVÁ KOVÁRNA - kovářské práce
INDIÁNSKÁ TEE PEE - stylově malovaná

A další westernové sruby malebného městečka.

Děti si pod odborným vedením zkusily různé aktivity.
 - střelba z luku, střelba z pušky a koltu, hod lasem, nožem, tomahawkem a oštěpem, práskání honáckým bičem

INDIÁNSKÝ A TRAPERSKÝ OBCHŮDEK - indiánské suvenýry, upomínkové předměty na závěr pohltily všechny žáky. Každý si vezl nejeden velký suvenýr. Nadšení bylo velké.