ovov 2022Po dvouleté přestávce způsobené epidemií se opět na školách rozběhla sportovní soutěž OVOV pod patronací českého olympijského výboru, jejíž disciplíny plní naši žáci. Okresní finále se uskutečnilo 5.4. 2022 ve sportovní hale GaSOŠE v Sedlčanech. Soutěžilo přes 180 žáků z deseti škol. Využili jsme všech možností a přihlásili maximálně možný počet dětí, tedy i do soutěže družstev. I když naši žáci v družstvu nemohou konkurovat velkým školám.

Družstvo, vzhledem k malému počtu žáků ve škole musí tvořit i mladší žáci. Z okresního kola v pětiboji jsme nakonec přivezli tři medaile v soutěži jednotlivců. 1. místo vybojovala Magda Muziková, 2. místo Ludmila Procházková a 3. místo Karolína Žáková. Děvčata z 1. a 2. místa tak postoupila do krajského kola. Z nejstarších žáků byl nejlepší Lukáš Dvořák. Lukáš útočil svými výkony na medaili, ale i ve sportu štěstí někdy nepřeje. Nakonec skončil na 6. místě ve své kategorii. Další favorit Michal Simon se ještě před soutěží zranil.

Krajské kolo proběhlo 4.5. 2022 za krásného počasí na stadionu ve Slaném. I tam jsme zabodovali! Magda Muziková vybojovala bronzovou medaili. Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci. Doufáme, že úspěchy budou velkou motivací pro ostatní děti ve sportu.