Vánoce v MŠ 2021Velmi jsme se těšili na slíbené akce, ale mnoho z nich jsme bohužel museli nakonec odvolat. I přesto jsme měli např. úžasný dopravní den, kde si děti vyzkoušely, jaké je to být opravdovými řidiči. Další akcí mateřské školy byla návštěva Klučenického infocentra, kde nás provázel a odborným výkladem k jednotlivým exponátům rozšiřoval vědomosti pan Oldřich Žirovnický. Pořádali jsme plno aktivit venku, výlety za zvířátky, připravili jsme i mini vánoční trh před mateřskou školou, ve spolupráci se školou jsme jako každý rok pozvali Mikuláše a těšíme se na stromeček a pod ním na vánoční nadílku. Tímto bych chtěla poděkovat za celou školku všem, kteří přispěli - OÚ Klučenice a Milešov, ZD Klučenice, panu Zamorovi a všem rodičům a zároveň popřát všem příjemné a spokojené Vánoce. Doufáme a přejeme si, aby rok 2022 byl zdravější a mohli jsme být všichni ve větší pohodě a klidu.

Stáňa Suchá