exclamationNa základě mimořádného opatření vlády ČR proběhne ve škole v pondělí 22.11. a 29.11. antigenní testování stejně jako v září. Žáci se budou testovat ráno od 7:45 a ti z nich, kteří se účastní plavání, již od 7:20 hod. ve škole. Netestují se děti, pro které platí O-T-N (potvrzené očkování, test, prodělaná nemoc). Výhodou pondělního testování je, že v případě pozitivním záchytu nejde celá třída automaticky do karantény. Testování není bariérové, proto i pokud se žáci neprokáží O-T-N, mohou se prezenčního vzdělávání účastnit, pokud budou po celou dobu pobytu ve škole nebo školském zařízení nosit příslušnou ochranu úst a nosu (výjimkou jsou např. zdravotní důvody potvrzené lékařem). Děkujeme Vám za pochopení a doufáme, že se epidemiologická situace bude postupně zlepšovat. Více informací z původní zprávy ZDE.