rouskaV pondělí 12. dubna 2021 přijdou do školy žáci prvního až pátého ročníku základní školy a budou se vyučovat do 11:30 (oficiální rozvrh na další dny bude upřesněn v pondělí třídními učiteli). Druhý stupeň se bude vzdělávat distančně. Děti z mateřské školy nastoupí také 12. 4. 2021.

• Školní družina bude zajištěna pro přihlášené žáky.

• Ranní družina bude organizována od 13. 4. 2021

• Obědy ve školní jídelně budou k dispozici přihlášeným žákům. (Informace – vedoucí školní jídelny)

• Testování dětí a žáků bude probíhat 2x týdně, v pondělí a ve čtvrtek, neinvazivními antigenními testy pro samoodběr.

• Testování se bude provádět v tělocvičně v 7:40 pro děti z MŠ a žáky 1. stupně. Při testování dětí z MŠ a žáků 1. až 3. ročníku ZŠ je možná asistence zákonného zástupce, případně jiné osoby, která bude zákonným zástupcem touto asistencí pověřena (písemné pověření podepsané zákonným zástupcem). Žáci 4. a 5. ročníku si budou provádět testy sami pod dohledem příslušného vyučujícího.

• Podrobnější informace k provozu školy za platnosti příslušných mimořádných opatření a k testování ve škole naleznete v přiložených dokumentech ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE a ZDE.

• Video instruktáž je možné najít ZDE.