Výuka plavání pro žáky 1. stupně v letošním školním roce probíhala v době od 25.11.2013 do 10.2.2014. pravidelně každé pondělí, celkem tedy žáci absolvovali devět lekcí. Zúčastnily se jí všechny děti z 1. stupně. I když jsme každé pondělí "obětovali" celou dopolední výuku, určitě výsledky stojí za to. Při závěrečném předávání "mokrých vysvědčení" a diplomů mnohým z dětí bylo líto, že letošní plavání už skončilo. Určitě si každý uvědomoval, jak moc se zdokonalil v jednotlivých disciplínách jako např. kraul, znak, prsa, skok do vody, plavání pod vodou, plavání na čas. Krom toho si všichni užili i spoustu zábavy. A jestli  to někdy i trochu "bolelo"? To už ke sportu prostě patří. Poděkování patří všem instruktorkám plavání Aquaparku Příbram za bezvadné vedení celého kurzu.