Tradiční dětský karneval pořádaný naší školou proběhl letos přesně v masopustní době 15. února. Při jeho organizaci velkým dílem přispívaly samy děti pod vedením jejich učitelek, a to kreslením plakátů, přípravou tanečního vystoupení, výzdoby a soutěží. Moderátorská dvojice Bětka a Maky, nyní již studentky gymnázia, se zdárně ujaly vedení hudebního doprovodu. Celý karneval proběhl v rytmu tance, zábavy, her. Nechyběla ani tradiční "Mašinka", tombola, a vyhlášení a odměnění nejlepších masek. Děkujeme všem, kdo jakýmkoli způsobem letošní karneval podpořili, zvláště sponzorům: Zemědělská Klučenice a.s, Obec Klučenice, Obec Milešov, Famo - Marie Fauknerová, TERRACO s.r.o. - Ing. Satanislav Žák, Rebecar - Luboš Řezník, Jana Řezníková, Ing. Josef Kulas, Stanislav Pecka, Lenka Heroutová.