Dnes jsme výuku zahájili čarodějným učením. Děti učily čarodějnice a také učení bylo čarodějné. Ještě kdyby tak také školní výsledky byly čarodějné a nejen na čarodějnice! Ale to prostě nejde a žádné čáry máry nám vědomosti do hlavy nedopraví, taková je realita všedních dnů….. Nezbývá než učit se, učit se a učit se, jak již řekl jeden klasik, na kterého bychom ale raději možná zapomněli.

V podvečer jsme se přemístili do prostor u fotbalového hřiště. Některé čarodějnice přilétly z blízkých oblastí, jiné i ze vzdálenějších. Hlavní čaroděj Wizard patřil k místnímu starobylému rodu.

Děti, které se nebály a přišly, si poměřily síly v čarodějných disciplínách s tajemnými názvy:

koštětlom, čarodějné brány, ťápošlap, dřeváky, poznej čarodějnici, bumdohlav a čarodějné kreslení.

Tak, kdo letos zaváhal, přijďte příští rok. Možná zase přiletíme, letos nás neupálily.

Vaše čarodějnice.