Dopoledne jsme se vydali autobusem na Příbram Březové Hory. Zde jsme procházeli podzemím z dolu Vojtěch do dolu Anna. Následovalo živé hudební vystoupení s písničkami pro děti, které jsme si s chutí s muzikanty zazpívali. Poté jsme se vydali do podzemí dolu Anna, dozvěděli jsme se, co a jak se zde kdysi těžilo. Svezení podzemním vláčkem a krátké dramatické vystoupení „havířů“ a „permoníků“ se nám však líbilo nejvíce. Následovala svačinka, odpočinek a přemístění busem do Březnice.

Prošli jsme se zde zámeckým parkem, nakoupili suvenýry, absolvovali prohlídku zámku. Čas rychle plynul a tak po občerstvení v kavárně /zmrzlinou, nanuky, limonádou, párkem v rohlíku…, co si kdo přál/ a po pohrání na dětském hřišti jsme nasedli do autobusu a ujížděli do Klučenic. Výlet se vydařil a někteří z nás únavou z nových zážitků a z horka v autobusu usnuli, a tak jsme byli rádi, že už jsme doma v náručí čekajících maminek…

Sláva nazdar výletu!!!