Tak nejsem Mistr nad mistry. Bohužel, nezbývá mi, než se vyrovnat se skutečností, že ani špatné osvětlení za to nemůže. Turnaje se zúčastnilo 9 sportovců, hrálo se systémem každý s každým. Mistrem se stal Daniel Květ. Budiž mi útěchou, že jsem s Mistrem prohrála 9:11, 9:11. Na to se ale dějiny neptají, jaký byl výsledek, prohrála jsem a hotovo. Na 2. místě byl Martin Mladý a na 3. místě Filip Stehlík.

Dobře hráli všichni, svým umem jste dokázali, že v Klučenicích a okolí jsou jen samé šikovné děti.

A co se týče 6. třídy, tak tam jsou ty nejšikovnější a nejhodnější děti, které nezkazí žádnou legraci a jdou nadšeně do všeho. Bude se mi po vás stýskat – moc! Jsem vděčná za tu skutečnost, že jsem byla vaší třídní učitelkou.

Ať se vám daří nejen ve škole, ve sportu, ale i v životě.

Hana Váchová.