... „vytoužený“ konec školního roku se přiblížil!!! Po absolvování celoročních školních povinností, písemných prací, domácích úloh, laboratorních prací… a nakonec i příjemných školních výletů, nás už v posledním týdnu čekaly jenom závěrečné školní práce.

Kromě odevzdávání učebnic, klíčů, rozdávání výkresů, úklidu ve třídách jsme si tento týden zpestřili:

-         v pondělí jsme svoji zdatnost poměřili v atletické olympiádě – ve 4 disciplinách: skok z místa, hod kriketovým míčkem, sprint 60m, vytrvalostní běh

-         v úterý jsme utužili zdatnost pochodem přírodou k Orlické přehradě, opekli vuřty, otužilí jedinci se i vykoupali, došlo i na otázky z ochrany obyvatel

-         ve středu jsme svoji zručnost při jízdě na kole prověřili mezi překážkami na dopravním hřišti

-         ve čtvrtek jsme zhodnotili školní rok: žáci, kteří byli v průběhu školního roku úspěšní v různých aktivitách, byli odměněni diplomy a drobnými cenami, ale hlavně jsme se důstojně rozloučili s našimi deváťáky /a taky s p. uč. Váchovou/. Tak hodně štěstí do budoucna!

-         no a v pátek už jen VYSVĚDČENÍ…

Po vykonané práci hurá na prázdniny, užijme je v radosti a ve zdraví, abychom se mohli zase společně v září sejít!!!