Ochrana obyvatel 1 stupen 2019První stupeň ZŠ si odbyl akci "Ochrana obyvatel za mimořádných situací" dne 6. 9. 2019. Trasa autobusem nás vedla na Hřebeny a dále krásnou přírodou na přehradu, kde jsme se občerstvili. Pozorování přírody, když nám končí léto a příroda se zbarvuje do podzimních tónů, bylo překrásné. Povídání o okolnostech, které se nám mohou v přírodě přihodit a jak si pomoci, bylo poučné a zajímavé. Také jsme se dozvěděli, jak se chovat při nebezpečí požáru. Dále jsme sešli přes řeku do Solenic, kde jsme si navzájem cvičně poskytli první pomoc při různých možných zraněních. Počasí nám přálo a tak jsme se nakonec štastně vrátili na školní oběd autobusem do Klučenic. Fotografie naleznete ZDE.