uctenkova soutez zari 2018Naše škola se zúčastnila této již mediálně proslavené soutěže, která probíhá v období od 10. 9. 2018 do 30. 9. 2018. Žáci získávali pro školu účtenky za nákupy v tomto období, slepili je dohromady do jedné dlouhé účtenky a zaslali je společně do 5. 10. 2018 do rádia Evropa 2. Této soutěže se může zúčastnit každá třída střední školy, středního odborného učiliště nebo druhého stupně základní školy na území České republiky. Byla zde možnost vyhrát lyžařský zájezd pro celou třídu i s instruktory. I přes enormní snahu žáků se nakonec nepovedlo dostat se na výherní pozici, ale všichni žáci 2. stupně nakonec obdrželi za svůj výkon darem od p. A. Riškové, které tímto moc děkujeme, flash disk a škola od ní navíc obdržela velký reproduktor, který bezpochyby využije během besídek a školních vystoupení.