beh sedlcany zari 2018Dne 19. 9. 2018 se vybraní žáci 1. a 2. stupně ZŠ zúčastnili závodů ve vytrvalostním běhu na dráze v Sedlčanech. Spolu s nimi jela paní učitelka Bohuslava Skalková a paní asistentka pedagoga Eva Záhorová. Žákům se závodění líbilo a i přesto, že na medaile zatím nedosáhli, prokázali velké odhodlání a jistě se budou chtít zúčastnit i příště. S ohledem na to, že byli na podobném závodě na delší tratě poprvé, dokázali důstojně reprezentovat naši školu. Délková náročnost se lišila podle věku zúčastněných tak, že v první kategorii 1. – 3. ročník byl běh na 500 m, v kategorii 4. – 5. ročník na 800 m, v kategorii 6. - 7. ročník v běhu na 1500 m a nakonec v kategorii 8. - 9. ročník v běhu na 1500 m. Žáci přijeli ze soutěže příjemně naladěni a hned po vystoupení z autobusu se dělili o své zážitky s ostatními spolužáky. Fotografie naleznete ZDE.