Milí rodiče,stredni skola
stejně jako loni i letos bude základní škola vyplňovat žákům 9. ročníku do přihlášek na SŠ nejen známky, ale vyplní též část určenou rodičům na základě podkladů, které žáci přinesou z domova. Přihláška tak vypadá uniformně a škola navíc rodiči zadané podklady zkontroluje, protože se dříve často vyskytovaly chyby. Proto již žáci dostali tiskopisy pro podklady rodičům i vzor, jak je vyplnit. Konečným termínem k odevzdání tohoto podkladu bude 15. 2. 2018, aby bylo možné data zpracovat a dát žákům hotovou přihlášku, kterou poté musí zajít potvrdit ke svému lékaři a do 1. 3. 2018 (krajní termín!) odevzdat řediteli SŠ, na kterou se hlásí. Pro jistotu ještě oba podkladové tiskopisy (tiskopis a vzor) rodičům přikládáme ZDE a ZDE. V případě nejasností kontaktujte výchovného poradce.

Přejeme hodně zdaru!