betlem2017Dne 2. 12. 2017 se v Klučenicích rozsvěcel vánoční strom. Akce se připravovala již od listopadu ve spolupráci s SDH, ZMŠ , OÚ a dobrovolníky celé naší obce. Výsledkem bylo večerní setkání u betléma v životní velikosti, na kterém se podíleli naši nejmenší školáčci s učitelkami z MŠ a dětmi z keramického kroužku 1. a 2. třídy ZŠ. Mohli jste si též zakoupit naše výrobky, které vás jistě potěšily a dle ohlasů se líbily. Moc děkujeme a těšíme se na další setkání 12. 12. 2017 v 15:00 hodin na vánoční besídce v tělocvičně ZŠ, kam vás srdečně zveme. Škoda jen, že sotva celé setkání začalo, museli naši hasiči odjet k požáru do Krásné Hory, kde hořela místní truhlárna. Fotografie a videa z rozsvěcení stromu budete moci zhlédnout v naší školní fotogalerii ZDE.

Ještě jednou chceme moc poděkovat dětem, které zajistily zpěvem koled a hrou na hudební nástroje spolu s učiteli krásnou atmosféru Vánoc, maminkám a všem, kteří napekli dobroty a podpořili celý večer rekordní účastí.