hasici 2017Dne 25.10.2017 se konala v naší škole zvlášť pro 1. a 2. stupeň akce zaměřená na první pomoc, na prevenci, postupy při zranění, evakuaci atd. Především však byla zaměřena na požární prevenci, o které nás přišli poučit studenti Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Dubno. Formou inscenací a modelových situací dokázali pěkně demonstrovat žákům danou problematiku a zapojit je do fiktivních záchranných akcí. Akce byla též naplněna projekcí různých videí z praxe a prezentací s obrázky. Pro žáky devátého ročníků byli studenti a jejich prezentace též inspirací pro hledání budoucího povolání na středních školách a učilištích. Fotografie z akce naleznete na facebookovém profilu SOŠ a SOU Dubno (ZDE). Celé vystoupení se nám líbilo a chtěli bychom tímto všem zúčastněným studentům i paní Mgr. Gažové moc poděkovat.