SPŠ Příbram

Dne 19. 9. 2017 se žáci 9. ročníku spolu s třídním učitelem p. Vozábalem vydali na akci Technický týden SPŠ Příbram. Mohli se zde seznámit s obory, prostředím, okolnostmi a podmínkami studia nejen na SPŠ Příbram, ale také na jakékoliv střední škole. Tato zkušenost jim bude bezpochyby užitečná při jejich brzkém výběru vhodné střední školy nebo učiliště, kam se budou už tento rok hlásit. V současné době je na jejich straně zájem nejen o praktické obory, ale také o obory zaměřené umělecky, s talentovou přijímací zkouškou. Na zkoušky z českého jazyka a matematiky se už žáci od září začali systematicky připravovat, přejeme jim tedy, aby si dobře vybrali obor, aby udělali přijímací zkoušky a mohli absolvovat úspěšně a úspěšně také vstoupit do světa práce a dospělosti.