m_drazdkovŽákyně 5. ročníku naší školy Monika Drazdíková získala 1. místo ve výtvarné soutěži vyhlášené středočeským krajem „ BAREVNÝ POPELÁŘSKÝ VŮZ “, pod vedením paní učitelky Hany Dalecké.
Blahopřejeme.http://www.stredoceska-kampan.cz/barevny-vuz/

Z webových stránek organizátorů soutěže www.stredoceska-kampan.cz :
„ Do celokrajské výtvarné soutěže Barevný vůz nakonec poslalo své výkresy 144 středočeských základních škol.
Tento nebývalý zájem nás příjemně překvapil a chtěli bychom tímto všech zúčastněným školám poděkovat.
Výběr nejlepších nebyl vůbec jednoduchý, protože do soutěže přišlo více než 1400 výkresů.
Hodnotící komise sestavená z pracovníků Krajského úřadu, společnosti Eko-kom a. s. a agentury FI Konsult nakonec vybrala 20 nejlepších kreseb.
Při hodnocení výkresů byla posuzována nejen výtvarná podoba kreseb, ale i použitelnost obrázku na velké tabule na svozové odpadářské vozy.

Autoři 20 nejlepších výkresů budou odměněni věcnými cenami.
Nejlepší výkres bude umístěn na velkých tabulích na několika vozech svážejících odpady v Kladně a snad i regionu vítězky soutěže.
Slavnostní předávání cen nejlepším třem kreslířům proběhne ve čtvrtek 17. prosince 2009 na Krajském úřadu Středočeského kraje.
Toto předávání bude spojeno se slavnostní instalací tabulí s vítězným obrázkem na svozový vůz. “

{webgallery}Barevný popelářský vůz001Barevný popelářský vůz002Barevný popelářský vůz003Barevný popelářský vůz004Barevný popelářský vůz005{/webgallery}