Žáci naší školy se zúčastnili výtvarné soutěže, kterou již popáté uspořádal Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje – územní odbor Příbram, ve spolupráci s občanským sdružením Elrond, letos na téma Hasiči jedou k zásahu. Dne 2. června se sešla komise sestavená z pracovníků obou zadavatelů soutěže a provedla výběr a vyhodnocení výtvarných prací po jednotlivých kategoriích. Z našich žáků dosáhli výborného umístění žáci 2. třídy:

Josef Pecka         1. místo
Martin Mladý       2. místo

Další soutěž pořádalo Okresní sdružení hasičů Příbram. Téma znělo "Požární ochrana očima dětí". A i zde naši žáci zabodovali. Ve své kategorii získali přední umístění:
                                              Lukáš Koubalík      1. místo
                                              Adam Dvořák        2. místo

Žáci pracovali pod vedením paní učitelky H. Dalecké.

Slavnostní vyhodnocení soutěže, předání cen a diplomů, bude provedeno v pátek 18. června 2010 v objektu stanice Hasičského záchranného sboru v Příbrami od 10.00 hodin. Vyhodnocení soutěže bude spojeno s exkurzí v prostorách stanice a seznámením s používanou hasičskou technikou.